0 Kč s DPH

zapsaný spolek: "Na Volno, z.s."

pouze korespondenční adresa, k rukám jednatele: Kochánov 7, 582 53 Štoky

kontaktní email: info@konskazachytka.cz 

IČ: 228 47 448

Bankovní spojení:
        FIO banka   č. ú. 2200596995/2010
transparentní účet otevřete ZDE

-účet je plně transparentní 24/7/365 online a můžete zde ještě min. do r. 2020 sledovat využití každé koruny, kterou zašlete, v poznámkách je vidět využití  financí/aktualizujeme cca 1x  do měsíce/ ,odchozí a příchozí platby, když posíláte částku na účet - je ideální, když přímo napíšete do poznámky, na jakou oblast činnosti přímo a konkrétně přispíváte, např.:

,,Kadov pro Dolánka  - výtěžek z akce prosím použijte  pouze pro Dolánka na : seno, krmení, veterinární a kopytářskou péči,,   

nebo např.: ,, Dětský domov Jihlava - dárky dětem DD pod stromeček ,,

- tak je to i pro nás nejsrozumitelnější a nejlepší pro konkrétní pomoc

Často nám píšete nebo odpovídáte na osobní dotaz, jak máme využít Váš příspěvek, že máme volnou ruku s využitím fin. prostředků, děkujeme za Vaši důvěru, vážíme si jí a směřujeme pomoc pak konkrétním koním či aktivitám, kdy zpětně dopisujeme do poznámek na účet využití financí cca 1x měsíčně a pak před 30.3. vždy daného roku. Stejně postupujeme i v případě, že v pozn.od Vás není napsáno nic.

Za celý rok ještě kontrolujeme, zapisuje a kontroluje jednatel, účetní správa a i každý z Vás se může podívat na účet, po tomto datu by měly být veškeré poznámky a údaje doplněny, celá dokumentace za každý kalendářní rok je pečlivě vedena a kontrolována  a je k nahlédnutí veřejnosti vždy k 30.3.daného roku  na FÚ v Havl. Brodě. Pro nahlédnutí nás můžete kontaktovat. Naše hospodaření není žádným tajemstvím a chceme tak, jako jedni z mála zapsaných spolků, hospodařit co možná nejtransparentěji.

-vykonávané  činnosti spolku, úkoly, či služby a i podpora spolku Na Volno jsou řešeny formou např.: DPP, příkazní smlouvou, smlouvou o ustájení, darovací smlouvou, kupní smlouvou, pronájmem, smlouvou o poskytnutí sponzorského daru, sponzoring firem - formou služeb, slev na služby, reklamních předmětů, či zboží aj.

nebo

- formou dobrovolnické činnosti (sdružování aktivních dobrovolníků v Kraji Vysočina i ČR )

/nemáme zaměstnance, ani dotace/

mobil: +420 774 183 809
preferujeme volání PO - PÁ 8.00-12.00, pokud se nedovoláte nechte prosím stručný vzkaz formou SMS, zavoláme Vám jakmile to bude možné,  pro akutní i neakutní převozy  či poradenství v celostním přístupu ke koním přejděte do sekce: HOME,
kde najdete veškeré potřebné kontakty, jelikož nemáme webmastera a web byl vytvořen a zpočátku i hrazen sponzorsky Radkou Večeřovou aktualizujeme dle našich časových a pracovních možností.

Aktualizace probíhá od 25.2. - 30. 3. 2019 a  pokud i po tomto datu narazíte na nějakou chybu v textu apod., budeme rádi, když nám o tom dáte vědět na email, děkujeme. Z.K.

BcA. Zuzana Kazdová, povoláním vyučující na Základní umělecké škole v Jihlavě, nyní na MD, fotografka, lektorka výtvarných a fotografických kurzů a zaštitující akce pro veřejnost.

Aktivní člen American Paint Horse Asociations, člen České hiporehabbilitační společnosti a  chovatelka koní

/v r. 2019 je to 20 let, co naše rodina chová koně, ač dobře víme, že sběr zkušeností je celoživotní :-)/

Ve spolku Na Volno, od r. 2009, jehož je zakládajícím-aktivním- členem a jednatelem celých 10 let.

-aktualizováno k 28. 2. 2019 :-)


www.konskazachytka.cz

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.