HLEDAJÍ DOMOV více na facebooku

27l. valach Dolan, x tažného koně po: Makon

Dolánek pracoval v tahu,  je to koňský senior, který neměl lehký život, dopřává si u nás zatím důchodu, ale třeba by ještě povozil lehčí dítě.
Dolánek miluje banány, pomazlení, je dušný, ale na pastvině je bez kašle, veselý, zpočátku k cizím nedůvěřivý, na ošetřování hodný.
U nás jsme mu udělali dlouhodobější péči o chrup, kopyta, dýchání a pohybový aparát Dornovou metodou,  skamarádil se s koňmi, vystavili jsme mu průkaz, který neměl a řádně jej na 3x rozočkovali a odčervili.
Vhodný jako společník nebo pro lehčí dítě.


14l. valášek Luis , x plnokrevníka - umístěn v novém domově již/ aktuálně všichni koně na našem Facebooku

S pohnutým osudem, prošel, bohužel, mnoha majiteli, ne vždy měl štěstí na majitele a jeho citlivou povahu to poznamenalo.
Pokud má "svého člověka", kterému může důvěřovat a který jej vede, je to velmi citlivý a milý společník.
Luis má bohužel horší dýchání a v současné době se léčí léčba. Po starém urazu hlavy má také jednu nosní dírku zablokovanou zkostnatělým utvarem, RTG k dispozici. Na rekreační lehčí využití mu to ale nijak významně nevadí.

Udělány korektury kopyt, Dornova metoda , RTG nozdry, nyní lečba  dýchání a inhalace, náprava psychického stavu ve stádě.
Vhodný jako společník, nebo pro lehčí dítě, děti má moc rád, ovšem dohled dospělých je samozřejmostí.
HORSES
SEARCHING FOR HOME
27 years old gelding-Dolan, crossbread of dobbin. He worked as dobbin, didn't have easy life. He is asthmatic, but he doesn't cough on grazing. He loves bananas and caress. He is calm and still curious, suitable for lightweight children or as a other horse's companion. After our care, he has a vaccination and ID card and we take care of his hooves, teeth, astma and treated his motion apparatus via Dorn's method.
14 years old gelding-Louis, crossbread of thoroughbred. he didn't have luck with owners and they were many of them. He is very sensitive and kind companion if he has his own kind man.We treat his worsebed breathing( he has one of his nostrils blocked due to ossified structure caused by old injury-X-rays pictures available). However it's not a hindrance to light recreational use. He's been treated with Dorn's method, corrections of hooves, inhalations, correction of his mistrust. Suitable as horse companion or for children, but with help of adults.
FOUND HOME
WHAT WORRY US
''You become responsible, forever, for what you have tamed'' Antoine de Saint-Exupéry
Some people have probably different opinion.
WHAT PLEASE US
Agressive stallion from closed shed was transformed into perceptive and kind horse. See here.
30 years old emanciated mare eating again and have taste for life again. See here.
Horse with panic fear from rails, before and after.
Saved horse with new verified owner. See here.
Shelter for horses, we co-operate with. See here.
From ''bad'' horse to kind companion. See here.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.